0723950659
 

ציוד לקוסמטיקאיות

כל קוסמטיקאית מבצעת מגוון רחב של טיפולי קוסמטיקה עבור לקוחות רבים. מטבע הדברים, נשים רבות נזקקות לטיפולים אלו בגלל רצונן לשוות לעצמן הופעה נאה. הצורך בטיפולים אלו הוא, במקרים רבים, גופני אבל לא פחות מזה נפשי. מראה פנים נאות וגוף מטופל משרת אותן בנסיבות חברתיות, תורם לחיי המשפחה, מסייע בקבלת עבודה, מגביר את הביטחון העצמי ועוד. גם גברים רבים משתמשים בשירותי קוסמטיקאיות לצרכיהם השונים. כך, שכל קוסמטיקאית מעוניינת להגיש ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר שהיא מסוגלת לתת.

ציוד לקוסמטיקאית


מכון קוסמטיקה בכל גודל שהוא זקוק לתשתית מקצועית מודרנית. בעידן המודרני מיוצרים מכשירים טכנולוגיים מתקדמים המוסיפים מימד נוסף לטיפולים הקונבנציונאליים המוכרים בתחום. מדובר על מכשור שנועד לטיפולים באיברי ואזורי גוף שונים. בין היתר, ניתן למצוא מכשירי פילינג שנועדו לפילינג עמוק שמבוססים על קרני לייזר. הם משייפים ומקלפים את תאי עור מתים בפנים ומפנים מקום לצעירים וחדשים יותר. יש מכשיר לייזר להסרת שיער ממגוון דגמים, מעור רגיש ללא כאבים ועד לעור כהה או שזוף. יש מכשיר מזותרפיה מסוגים שונים שנועדו להזנת עור פנים והחלקת קמטים, יש מכשירי הצרת היקפים בטכנולוגית קביטציה שהינה שילוב של אולטרא סאונד וגלי רדיו, יש מכשירי טיפולי פנים המבוססים על הזרמת יונים חשמליים, יש מכשירים להעלמת צלוליט, ועוד. כל המכשירים הללו הינם בטיחותיים וקבלו אישורים מרשויות מתאימות וממכוני תקנים בינלאומיים.


את המכשור הנ"ל מייצרות חברות ישראליות ובינלאומיות בעלות מוניטין. לפיתוח כל אחד מהם הוקדשו שעות רבות של תכנון הנדסי. ניתן לקבל מידע והדרכה אצל מומחים לגבי המפרט של כל אחד, על דרכי ההפעלה, היבטי בטיחות ועוד. כל אלו נחוצים מאוד בעת הטיפולים הקוסמטיים שנעשים לקהל הלקוחות. ציוד לקוסמטיקאית מהסוג הזה נמנה, למעשה, על הדור המתקדם ביותר בתחום. ההצטיידות בו תוסיף רבות למוניטין שלה ולשמה ההולך לפניה.