0723950659
 

מכשור קוסמטי

טיפול באור לאקנהקוסמטיקאיות מקצועיות מספקות שירותי קוסמטיקה מגוונים לנשים וגברים כאחד. כמות הנשים הנזקקות לטיפולים אלו גבוהה משמעותית משל הגברים בשל סיבות שונות שמקורן בצרכים הגופניים והנפשיים שלהן. הן זקוקות להופעה נאה, ולרוב, שמות על כך דגש יותר מהגברים. קוסמטיקאיות מובילות בתחומן מעוניינות להחזיק ברשותן מכשור קוסמטי מודרני שמבוסס על טכנולוגיות מתקדמות שפותחו במרוצת השנים האחרונות. מכשור זה ישדרג משמעותית את השירותים הניתנים, יתרום להגברת המוניטין ובעקבותיו יגדיל את כמות הלקוחות המגיעה. בסופו של דבר כל זה מתורגם להכנסות כספיות.


המכשור הקיים מגוון ומטפל בתחומים שונים הקשורים לנושאי הקוסמטיקה. קיימים מכשירים התורמים להעלמת צלוליט כמו מכשיר טיפול בצלוליט בטכנולוגיית גלי רדיו. מכשירים להסרת שיער בלייזר ללא כאבים, מכשירים להצרת היקפים באמצעות גלי רדיו ואולטרא סאונד שמופעלים בשילוב מבוקר, מכשיר להסרת שיער בלייזר ללא כאביםמכשירים לטיפולי פנים באמצעות יונים חשמליים הפותחים את הנקבוביות, מנקזים את הפסולת וממצקים את שרירי הפנים או הסרת קמטים ללא ניתוח. מכשירי מזותרפיה המספקים חלופה טובה להזרקת בוטוקס, מכשירי פילינג עמוק מבוססי קרני לייזר המקלפים קילוף עדין של תאי עור ועוד. כל מכשיר כזה מטפל באיבר ובחלק אחר של הגוף: פנים, בטן, ירכיים, רגליים ועוד, וכן, בעור עצמו במקומות רגישים בהם נדרש בו טיפול.


המכשור משווק על ידי משווקים מנוסים בעלי תשתית מתאימה. הם משווקים מכשור קוסמטי שמיוצר על ידי חברות בינלאומיות וישראליות מובילות בעלות מוניטין. המכשור הנ"ל פותח לאחר השקעת מו"פ של עשרות שנים תוך כדי ניצול טכנולוגיות מתקדמות. הוא מיוצר תחת בקרת איכות ובטיחות מחמירה. כל קוסמטיקאית יכולה לקבל ייעוץ מקיף ככל הנדרש והוא יסייע לה בקבלת ההחלטה על המכשיר או המכשירים המתאימים לה. ככל שיהיו במכון שלה מכשירים המטפלים במגוון רחב יותר ,כן תגדל האטרקטיביות שלו. המכשור מגיע עם הדרכה ועם אחריות מתאימה.