0723950659
 

מכונות לטיפול פנים

זהו דף העוסק בנושא מכונות לטיפול פנים . בכאן הציוד תמצאו גם מכשור קוסמטי ומעבר.

Viora Trios

עם מכשיר הטריוס ניתן לבצע טיפולים להסרת שיער, הפחתת קמטים וקמטוטים, חידוש העור ומבנה רקמת הדרמיס, טיפול וריפוי של אקנה והבהרת פיגמנטציה שנובעת מנזקי השמש או הגיל.

לפרטים נוספים

Viora V20

כמה מהטיפולים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה הוא שיפור מראה העור על ידי טיפול בנגעים וכן הצערה שלו.

לפרטים נוספים

Ultherapy

אחת הבשורות הטובות והמתקדמות ביותר בתחום האסתטיקה בכלל ובמיצוק העור בפרט היא המצאתו של מכשיר ה- Ultherapyהמבוסס על מיקוד של אולטרסאונד שחודר עמוק יותר ממכשירים מסורתיים מהדור הקודם.

לפרטים נוספים

Viora Pristine

מכשיר ה- Viora Pristine פורץ הדרך נמנה עם המכשירים החדישים ביותר בתחום הדרמבריישן הודות לפעולה הכפולה שלו שמשיגה מראה עור צעיר בתקופה קצרה, ומקנה לו את החיוניות שהוא זקוק לה כדי להתחדש.

לפרטים נוספים

Viora V30

חברת Viora המתמחה בהרכבה של מכונות לטיפולים אסתטיים שונים, הצליחה להשיג את המטרה בצורה יוצאת דופן עם מכשיר ה-Viora V30

לפרטים נוספים

Leonardo Epidermi UD-039

השפעתם המיטיבה של יונים חשמליים על העור ידועה כבר לא מעט שנים, בעיקר בשם ''גלווני'' בו נעשה שימוש תדיר בעולם האסתטיקה.

לפרטים נוספים

LEONARDO LRI 1818 Hyper Pulse

הפיתוחים הטכנולוגים של השנים האחרונות בתחום האסתטיקה והסרת השיער מאפשרים להעניק למטופלים את התוצאות הטובות ביותר בשבריר מהזמן שהם גזלו בעבר.

לפרטים נוספים

Leonardo Leolight 1809

השימוש באור כאמצעי טיפולי הוא לא דבר חדש, אך בכל שנה ושנה ישנן פריצוץ דרך טכנולוגיות המאפשרות לטפל באנשים בצורה מדהימה באמצעות אור.

לפרטים נוספים

Leonardo Lumin-Or 906

אחד העיסוקים המרכזיים בתחום האסתטיקה הוא חידוש מראה העור והמיצוק שלו, ולשם כך נעשים מחקרים רבים כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

לפרטים נוספים

Leonardo W9 portable table unit

עם 9 ראשי יהלומים בדרגות חספוס שונות בשילוב עם מערכת וואקום סלקטיבית שניתן להתאים אותם לסוג הטיפול ולעורו של כל מטופל, טיפולי אנטי אייג'ינג ושיפור מראה העור מעולם לא היו יעילים יותר.

לפרטים נוספים